-

فلسفه ی مهره مار چیست؟

حتما شما هم بار ها شنیده اید زمانی که کسی جذابیت و محبوبیت دارد و در رابطه هایش موفق است اصطلاحا می گویند آن شخص مهره مار دارد. مارهای خاصی که برای پیدا کردن جفتشان، در زمان جفت گیری چیز جدید در بدنشان تشکیل می شود را مهره مار می گویند. این مهره مار دارای خاصیت مغناطیسی می باشد که برخی از افراد معتقدند راز خوشبختی و سعادت است و هر کس این مهره را بدست بیاورد، به آرزو هایش می رسد، البته برای اینکه این مهره تاثیر داشته باشد باید دعایی خوانده شود. موثر ترین مهره مار، از مار های افعی کوهستان هستند. حال میخواهیم ببینیم اصلا مهره مار واقعیت دارد یا افسانه ای بیش نیست؟

حقیقت مهره مار

همه ی چیز هایی که در جهان وجود دارد دارای نیروی جاذبه و مغناطیس هستند که این انرژی ها نظم خاصی را در جهان به وجود آورده اند. همان طور که در قرآن به آن اشاره شده است، آسمان و زمین و ستارگان توسط ستون های نا مرئی به هم متصل شده اند. این ستون های نامرئی همان نیروی های جاذبه هستند که از نظر علمی ثابت شده است. مهره مار همان قطعه استخوانی است که مارها در هنگام جفت گیری از خود تولید می کنند. مهره مار یا محبت دارای دوبار مثبت و منفی می باشد، در مار های نر بار مثبت و در مار های ماده بار منفی وجود دارد و این نیروی جاذبه بین بار های مثبت و منفی موجب ادامه ی نسل آن ها می شود. این مهره ها به شکل دو لپه هستند که بعد از عملیات جفت گیری از مارها جدا می شود و بر روی زمین می افتد و اگر کسی بتواند این مهره ها را پیدا کند و 40 روز با خود داشته باشد، نیروی جاذبه و مغناطیس بدن او با مغناطیس مهره مار هماهنگ می شود و این موجب می شود به دلیل وجود مهره مار، ویژگی های برتر و قوی تری نسبت به کسانی که فاقد مهره مار هستند داشته باشد.

خاصیت مهره مار

بار های مغناطیسی موجود در مهره مارموجب آرامش فکر و ذهن می شود و استرس و خشم را کاهش می دهد. علاوه براین اعتماد به نفس فرد دارنده مهره مار را افزایش می دهد. این تاثیرات در افرادی که با فرد دارنده مهره مار ارتباط دارند نیز قابل درک است، یعنی شما اگر در اوج عصبانیت و خشم هم باشید با برقراری ارتباط با شخصی که مهره مار به همراه دارد آرام می شوید. به همین دلیل است که همه به فردی که مهره مار دارد علاقمند و می شوند و دوست دارند با او ارتباط داشته باشند.

فردی که دارای مهره مار است به خاطر داشتن خاصیت مغناطیسی در برابر بسیاری از بیماری ها محفوظ است و بسیاری از درد هایش بهبود می یابد. مهره مار علاوه بر فرد نگهدارنده بر اطرافیان او نیز تاثیرات مثبت می گذارد. جالب است بدانید مهره مار بر صورت نیز تاثیر می گذارد و موجب از بین رفتن جوش ها و لکه ها شده وصورت را شفاف می کند.

همانطور که می دانید اشعه های تلفن همراه، تلویزیون و کابل های برق اثر مخربی بر بدن می گذارد، و با همراه داشتن مهره مار از این مضرات و خطرات حفظ می شوید، این یکی دیگر از فواید مهره مار می باشد.

تشخیص مهره مار اصل

در هنگام خرید مهره مار حتما دندان های مار و نیش های آن را هم به همراه داشته باشید تا شک های احتمالی برای شما رفع شود.

یکی از راه های تشخیص مهره مار اصلی این است که اگر آن را در ظرف سرکه ی انگور خالص قرار دهید و مهره ها را بر کف صافشان قرار دهید تا حرکت کنند، اگر مهره ها اصل باشند بعد از زمان اندکی می بینید مهره ها به سمت هم حرکت می کنند و به هم می چسبند.

اگر دقت داشته باشید در زیر مهره های مار نقش های خاصی وجود دارد که زمان تشکیل آن به زمان جفت گیری بستگی دارد.

دعای مهره مار

دعای اول: زمانی که دو مهره از دو مار نر و ماده گرفته می شود بلافاصله توسط درویش خوانده می شود.

دعای دوم: مربوط به کاری است که قرار است انجام شود مثلا بخت گشایی، خوش شانسی، رزق و روزی و... که بر روی مهره خوانده می شود.

دعای سوم: دعایی که مهره مار به اسم آن شخص زده می شود که نام پدر در آن باید حتما ذکر شود.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 17 مهر 1397 | 17:11 | نویسنده : رضا راد |