-

فلسفه ی مهره مار چیست؟

حتما شما هم بار ها شنیده اید زمانی که کسی جذابیت و محبوبیت دارد و در رابطه هایش موفق است اصطلاحا می گویند آن شخص مهره مار دارد. مارهای خاصی که برای پیدا کردن جفتشان، در زمان جفت گیری چیز جدید در بدنشان تشکیل می شود را مهره مار می گویند. این مهره مار دارای خاصیت مغناطیسی می باشد که برخی از افراد معتقدند راز خوشبختی و سعادت است و هر کس این مهره را بدست بیاورد، به آرزو هایش می رسد، البته برای اینکه این مهره تاثیر داشته باشد باید دعایی خوانده شود. موثر ترین مهره مار، از مار های افعی کوهستان هستند. حال میخواهیم ببینیم اصلا مهره مار واقعیت دارد یا افسانه ای بیش نیست؟

حقیقت مهره مار

همه ی چیز هایی که در جهان وجود دارد دارای نیروی جاذبه و مغناطیس هستند که این انرژی ها نظم خاصی را در جهان به وجود آورده اند. همان طور که در قرآن به آن اشاره شده است، آسمان و زمین و ستارگان توسط ستون های نا مرئی به هم متصل شده اند. این ستون های نامرئی همان نیروی های جاذبه هستند که از نظر علمی ثابت شده است. مهره مار همان قطعه استخوانی است که مارها در هنگام جفت گیری از خود تولید می کنند. مهره مار یا محبت دارای دوبار مثبت و منفی می باشد، در مار های نر بار مثبت و در مار های ماده بار منفی وجود دارد و این نیروی جاذبه بین بار های مثبت و منفی موجب ادامه ی نسل آن ها می شود. این مهره ها به شکل دو لپه هستند که بعد از عملیات جفت گیری از مارها جدا می شود و بر روی زمین می افتد و اگر کسی بتواند این مهره ها را پیدا کند و 40 روز با خود داشته باشد، نیروی جاذبه و مغناطیس بدن او با مغناطیس مهره مار هماهنگ می شود و این موجب می شود به دلیل وجود مهره مار، ویژگی های برتر و قوی تری نسبت به کسانی که فاقد مهره مار هستند داشته باشد.

خاصیت مهره مار

بار های مغناطیسی موجود در مهره مارموجب آرامش فکر و ذهن می شود و استرس و خشم را کاهش می دهد. علاوه براین اعتماد به نفس فرد دارنده مهره مار را افزایش می دهد. این تاثیرات در افرادی که با فرد دارنده مهره مار ارتباط دارند نیز قابل درک است، یعنی شما اگر در اوج عصبانیت و خشم هم باشید با برقراری ارتباط با شخصی که مهره مار به همراه دارد آرام می شوید. به همین دلیل است که همه به فردی که مهره مار دارد علاقمند و می شوند و دوست دارند با او ارتباط داشته باشند.

فردی که دارای مهره مار است به خاطر داشتن خاصیت مغناطیسی در برابر بسیاری از بیماری ها محفوظ است و بسیاری از درد هایش بهبود می یابد. مهره مار علاوه بر فرد نگهدارنده بر اطرافیان او نیز تاثیرات مثبت می گذارد. جالب است بدانید مهره مار بر صورت نیز تاثیر می گذارد و موجب از بین رفتن جوش ها و لکه ها شده وصورت را شفاف می کند.

همانطور که می دانید اشعه های تلفن همراه، تلویزیون و کابل های برق اثر مخربی بر بدن می گذارد، و با همراه داشتن مهره مار از این مضرات و خطرات حفظ می شوید، این یکی دیگر از فواید مهره مار می باشد.

تشخیص مهره مار اصل

در هنگام خرید مهره مار حتما دندان های مار و نیش های آن را هم به همراه داشته باشید تا شک های احتمالی برای شما رفع شود.

یکی از راه های تشخیص مهره مار اصلی این است که اگر آن را در ظرف سرکه ی انگور خالص قرار دهید و مهره ها را بر کف صافشان قرار دهید تا حرکت کنند، اگر مهره ها اصل باشند بعد از زمان اندکی می بینید مهره ها به سمت هم حرکت می کنند و به هم می چسبند.

اگر دقت داشته باشید در زیر مهره های مار نقش های خاصی وجود دارد که زمان تشکیل آن به زمان جفت گیری بستگی دارد.

دعای مهره مار

دعای اول: زمانی که دو مهره از دو مار نر و ماده گرفته می شود بلافاصله توسط درویش خوانده می شود.

دعای دوم: مربوط به کاری است که قرار است انجام شود مثلا بخت گشایی، خوش شانسی، رزق و روزی و... که بر روی مهره خوانده می شود.

دعای سوم: دعایی که مهره مار به اسم آن شخص زده می شود که نام پدر در آن باید حتما ذکر شود.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 7 آذر 1397 | 14:04 | نویسنده : رضا راد |

مهره مار چیست؟

شاید شما فکر کنید مهره مار خرافاتی بیش نیست و همش توهم و خیال است. اما بهتر است بدانید در علم نوین متافیزیک که جز علوم پیشرفته و جدید دنیا است و بسیاری از واقعیت های پنهان موضوعات را کشف و اثبات می کند این موضوع کاملا اثبات شده است.

علم سنگ درمانی جز شاخه هایی است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد را حل کند. در رابطه با مهره مار اینگونه باید گف که تمام اشیا در جهان دارای نیروی مغناطیسی هستند و همین امر موجب شده است نظم خاصی در جهان ایجاد شود.

شنیده ها در رابطه با مهره مار

مار های نر و ماده به خاطر وضعیت آناتومیک بودنشان شرایط متفاوتی دارند تا انگیزه برای آمیزش را پیدا کنند و با این کار به بقای خود کمک می کنند. خداوند متابولیسم بدن ما را طوری آفریده است که در مدت یک سال یک ترشح استخوانی از جنس استخوان بر روی سر خود مانند پینه ترشح می کند. این ترشح بیشترین بار مغناطیسی را نسبت به اجسام و سنگ های دیگر دارد. مهره مار در مار های نر بار مثبت و در مار های ماده بار منفی دارند. این بار ها مانند آهن ربای متابولیک عمل می کنند و همدیگر را جذب می کنند. این جذب کردن به این شکل است که حتی اگر مار از فاصله ی دور در یک منطقه گذر کنند به دلیل وجود بار های ناهم نام جنس مخالف را جذب می کند. مهره مار بسیار کوچک است و اندازه ی یک عدس و یا یک لوبیا می باشد. این مهره ها هنگام جفت گیری از مار جدا می شود و زمینه را برای تولید مهره جدید آماده می کند. بنابراین، این که گاهی می شنویم فلانی مهره مار دارد حقیقت است زیرا بار های مثبت و منفی یکدیگر را جذب می کنند.

تاریخچه مهره مار:

900سال پیش ایرانیان اولین کسانی بودند که ماجرای مهره مار را بازگو کردند. مردم باستان معتقد بودند که زمانی که دو مار با جنسیت مخالف می توانند همدیگر را جذب کنند پس در رابطه با انسان ها هم همینطور است. به این ترتیب مهره مار به عنوان جذب کننده جنس مخالف شناخته شد.

تشخیص مهره مار اصلی و تقلبی

بسیاری از سودجویان اشیایی را پیدا می کنند و الکی آن را به عنوان مهره مار می فروشند. اما حقیقت این است که مهره مار بسیار نایاب است و به راحتی پیدا نمی شود و اگرم پیدا شود نمی توان آن را با قیمت خیلی پایین خریداری کرد. مهره مار بر اساس نژادشان متفاوت هستند مثلا مار مرجانی که رنگ قرمز دارد مهره آن نیز به همین رنگ است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مهره مار به سایت ما مراجعه کنید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 6 آذر 1397 | 12:55 | نویسنده : رضا راد |

مهره مار

مهره مار در واقع زمان جفت گیری مار های نر و ماده ایجاد می شود. این مار ها در مکان های خاصی و دور از چشم دیگران این اقدام را انجام می دهند و بعد از آن قطعه ای استخوانی شکل را آن جا رها می کنند این قطعه های استخوانی را مهره مار یا محبت مار می گویند.

صحت تاثیرات مهره مار

این مهره مار ها براساس داستان و افسانه های قدیمی باعث ایجاد محبوبیت، مهر و محبت بین افراد، شانس، ایجاد جاذبه برای آن ها می شود. البته این موضوع از جهت علمی و دینی هنوز ثابت نشده است زیرا هیچ حدیث معتبری از پیامبران و ائمه معصوم در رابطه با تایید خواص ماورائی مهره مار اشاره نشده است.

صحت اصل بودن مهره مار

در پی تحقیقات کارشناسان جواهر بازار و گفتگو با یکی از کارشناسان شاغل در مرکز تهیه پادزهر، بیان داشته اند که در سال های اخیر مهره مار اصل و واقعی دیده نشده است. زیرا این مهره مار بسیار نایاب می باشد و حتی در صورتی که یافت شود قیمت بسیار بالایی دارد.

این روز ها بعضی از فروشگاه ها به با عنوان مهره مار نوعی صدف یا پلاستیک که شیاهت زیادی به این قطعه سنگ ها دارند را می فروشند. این قطعات تقلبی هیچ یک از خواص افسانه ای مهره مار را ندارد و از نظر ظاهری نیز هی ارتباطی به خواص ماورائی افسانه ای مهره مار ندارد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 9 آبان 1397 | 13:54 | نویسنده : رضا راد |

مهره مار

مهره مار در مار های نر بار مثبت و در مار های ماده بار منفی دارند که همانند آهن ربایی متابولیک دو جفت را به سمت هم جذب می کند و مقابرت برای ادامه نسل را ممکن می سازد. این مهره ها بسیار کوچک هستند و اندازه 2 عدد لپه می باشند. پس از عمل جفت گیری این مهره از سر مار جدا می شوند و روی زمین می افتند. چنانچه فردی بتواند این مهره ها را یافت کند و 40 روز همراه خود نگه دارد به طور طبیعی مغناطیس بدن با مغناطیس مهره مار تقویت و هماهنگ می شود و همین امر موجب می شود فرد دارنده مهره مار میدانی قوی تر به نسبت یک فرد عادی داشته باشد.

این بار های مغناطیس موجب می شود اعصاب انسان به طرز عجیبی آرام شود و استرس های نا خودآگاه را دور می کند. این آرامش علاوه بر اینکه موجب اعتماد به نفس در فرد می شود آثاری را بر روی فردی که با وی ارتباط دارد نیز می گذارد و به محض ارتباط با فرد دارنده مهره مار احساس آرامش و اعتماد برای او ایجاد می شود. نتیجه این حالت موجب می شود چنانچه شما مهره مار به همراه داشته باشید افراد شیفته ی شما شوند و تمایل داشته باشند با شما ارتباط برقرار کنند.

خاصیت شگفت آور مغناطیسی باعث می شود در مقابل بسیاری از بیماری ها مصون باشید و تاثیر زیادی در تسکین درد ها نیز دارد و حتی موجب از بین رفتن جوش های صورت و زیباتر شدن چهره می شود.

خاصیت مغناطیسی که این مهره ها ایجاد می کنند مضرات ناشی از گوشی های تلفن همراه و دکل های مخابراتی و تلویزیونی و حتی کابل های فشار قوی و لوازم خانگی را از فرد دارنده مهره مار دور می کند.

مهره مار چگونه به دست می آید؟

مهره مار توسط مارگیران و حادثه جویان حرفه ای که در کوه ها و دشت ها در تلاش یافتن این مهره ها هستند بدست می آید. این مارگیران در زمان مناسب و بعد از جفت گیری مار این مهره ها را بر می دارند. مار ها پس از جفت گیر در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و دور از چشم همگان قطعه استخوانی را در محل جفت گیری رها می کنند که این قطعه استخوان ها همان مهره مار یا محبت مار می باشند.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 5 آبان 1397 | 15:35 | نویسنده : رضا راد |

مهره مار

گونه ی خاصی از مار ها هنگامی که به فصل جفت گیری می رسند، بلافاصله بعد از جفت گیری قسمت جدیدی از خود تولید می کنند که خاصیت مغناطیسی دارد و موجب می شود جنس نر و ماده همدیگر را جذب کنند که این نشان دهنده بالغ بودن هر دو حیوان می باشد. بعد از جفت گیری مهره ها از بدن مار ها جدا می شوند و به زمین می افتند.

در گذشته به دلیل کمیاب بودن این نوع مار ها و شرایط دشوار پیدا کردن مهره ها بعد از جفت گیری، شکارچیان یک پارچه بر روی دو عدد مار در حال جفتگیری می انداختند و این باعث می شد مهره ها در پارچه بمانند. این مهره ها را هر کس یافت می کرد اعمال خاصش را انجام می داد و بعد از چندی به گونه ای زندگیشان تغییر می کرد که اصطلاحا می گفتند فلانی مهره مار دارد. زیرا گذشتگان اعتقاد داشتند انرژی که باعث می شود دو مار همدیگر را از فاصله ی دور به راحتی جذب کنند بر روی انسان هم تاثیر می گذارد و مغناطیسش باعث محبوبیت بسیار فرد می شود به گونه ای که سخنش در هر جمعی خریدار دارد و باعث جذب جنس مخالف می شود. از همین جهت عده ای این مهره ها را بخت گشا می نامیدند.

در هندوستان نیز امروزه مزرعه هایی ایجاد کرده اند که این نوع مار ها را درآن پرورش می دهند و مارها درون جعبه هایی کوچک زندگی می کنند ازین رو بعد از عمل جفت گیری مهره ها درون همان جعبه می مانند. ابلته تنها از مهره این مار ها استفاده نمی کنند بلکه از زهر این مار ها و گوشت و پوست ان ها نیز سود بسیاری بدست می آورند. این عمل موجب شده است این روز ها مهره مار به راحتی به دست بیاید.

دعای مخصوص مهره مار

در کتاب های قدیم سه نوع دعا برای مهره مار آورده شده است:

دعای اول: نوعی زبان بند سحاکی است که روی هفت جوش نوشته می شود.

دعای دوم: رزق و روزی و محبت بین خانواده است که روی پوست آهو نوشته می شود.

دعای سوم: جذب جنس مخالف می باشد که بر روی طلا حک می شود.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 2 آبان 1397 | 16:27 | نویسنده : رضا راد |

مهره مار

مهره مار استخوان هایی هستند که مار ها در هنگام جفت گیری از خود تولید می کنند. این استخوان ها را مهره مار می گویند و به عنوان کلید نفوذ در دیگران می شناسند. در مهره مار 2 بار مثبت و منفی وجود دارد که بار مثبت آن از مار نر و بار منفی آن از مار ماده گرفته شده است. همین نیروی جاذبه بار های مثبت و منفی است که موجب ادامه ی نسل مار ها می شود. این مهره ها بعد از عملیات جفت گیری از مار ها جدا می شوند و بر روی زمین می افتند.

بسیاری از افراد بر این باورند که هرکس بتواند این مهره ها را پیدا کند و 40 روز همراه خود داشته باشد نیروی جاذبه و مغناطیس میان بدن انسان با مغناطیس مهره مار تقویت می شود و یک هماهنگی خاصی را ایجاد می کند، و این خود موجب برتری نسبت به دیگران می شود.

مهره مار اصل

مهره مار اصل را می توان یک طلسم دانست که هر کسی به شخص دارنده ی طلسم نزدیک می شود بی اختیار مجذوب آن می شود و دوست دارد با آن ارتباط برقرار کند. همان طور که می دانید برای شروع یک رابطه شما چند ثانیه زمان دارید تا خود را در دل شخص مقابل جا کنید و به عبارتی او را مجذوب خود کنید یعنی ثانیه های اول بسیار مهم و کارساز است و چنانچه در ثانیه های اول به هر دلیلی نتوانید ارتباط برقرار کنید معمولا اون رابطه را کلا از دست خواهید داد و باز گرداندن یک رابطه کار دشواری می باشد. این موضوع در زمینه فروش نیز بسیار اهمیت دارد زیرا شما تنها یک بار مشتری در اختیار دارید و تنها همون یک بار می توانید او را به سمت خود جذب کنید و زمان دیگری ندارید.

چرا مهره مار اصل؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم مهره مار برای نفوذ داشتن در دیگران است. اما این که فکر کنیم با داشتن مهره مار به تنهایی می توان به قلب و روح انسان ها وارد شد تفکری بسیار سطحی نگر است زیرا هر کاری اصول و راهکار خود را دارد و تنها داشتن مهره مار کافی نیست.

انسان ها یک موجود اجتماعی هستند و نیاز به ارتباطات موثر دارند تا بتواند به خواسته ها و اهداف خود برسد و این ارتباطات تنها از طریق نفوذ در قلب و روح و فکر انسان ها ممکن می شود.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 29 مهر 1397 | 15:31 | نویسنده : رضا راد |

مهره مار چیست؟

شاید شما فکر کنید مهره مار خرافاتی بیش نیست و همش توهم و خیال است. اما بهتر است بدانید در علم نوین متافیزیک که جز علوم پیشرفته و جدید دنیا است و بسیاری از واقعیت های پنهان موضوعات را کشف و اثبات می کند این موضوع کاملا اثبات شده است.

علم سنگ درمانی جز شاخه هایی است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد را حل کند. در رابطه با مهره مار اینگونه باید گف که تمام اشیا در جهان دارای نیروی مغناطیسی هستند و همین امر موجب شده است نظم خاصی در جهان ایجاد شود.

شنیده ها در رابطه با مهره مار

مار های نر و ماده به خاطر وضعیت آناتومیک بودنشان شرایط متفاوتی دارند تا انگیزه برای آمیزش را پیدا کنند و با این کار به بقای خود کمک می کنند. خداوند متابولیسم بدن ما را طوری آفریده است که در مدت یک سال یک ترشح استخوانی از جنس استخوان بر روی سر خود مانند پینه ترشح می کند. این ترشح بیشترین بار مغناطیسی را نسبت به اجسام و سنگ های دیگر دارد. مهره مار در مار های نر بار مثبت و در مار های ماده بار منفی دارند. این بار ها مانند آهن ربای متابولیک عمل می کنند و همدیگر را جذب می کنند. این جذب کردن به این شکل است که حتی اگر مار از فاصله ی دور در یک منطقه گذر کنند به دلیل وجود بار های ناهم نام جنس مخالف را جذب می کند. مهره مار بسیار کوچک است و اندازه ی یک عدس و یا یک لوبیا می باشد. این مهره ها هنگام جفت گیری از مار جدا می شود و زمینه را برای تولید مهره جدید آماده می کند. بنابراین، این که گاهی می شنویم فلانی مهره مار دارد حقیقت است زیرا بار های مثبت و منفی یکدیگر را جذب می کنند.

تاریخچه مهره مار:

900سال پیش ایرانیان اولین کسانی بودند که ماجرای مهره مار را بازگو کردند. مردم باستان معتقد بودند که زمانی که دو مار با جنسیت مخالف می توانند همدیگر را جذب کنند پس در رابطه با انسان ها هم همینطور است. به این ترتیب مهره مار به عنوان جذب کننده جنس مخالف شناخته شد.

تشخیص مهره مار اصلی و تقلبی

بسیاری از سودجویان اشیایی را پیدا می کنند و الکی آن را به عنوان مهره مار می فروشند. اما حقیقت این است که مهره مار بسیار نایاب است و به راحتی پیدا نمی شود و اگرم پیدا شود نمی توان آن را با قیمت خیلی پایین خریداری کرد. مهره مار بر اساس نژادشان متفاوت هستند مثلا مار مرجانی که رنگ قرمز دارد مهره آن نیز به همین رنگ است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مهره مار به سایت ما مراجعه کنید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 25 مهر 1397 | 16:17 | نویسنده : رضا راد |

فلسفه ی مهره مار چیست؟

حتما شما هم بار ها شنیده اید زمانی که کسی جذابیت و محبوبیت دارد و در رابطه هایش موفق است اصطلاحا می گویند آن شخص مهره مار دارد. مارهای خاصی که برای پیدا کردن جفتشان، در زمان جفت گیری چیز جدید در بدنشان تشکیل می شود را مهره مار می گویند. این مهره مار دارای خاصیت مغناطیسی می باشد که برخی از افراد معتقدند راز خوشبختی و سعادت است و هر کس این مهره را بدست بیاورد، به آرزو هایش می رسد، البته برای اینکه این مهره تاثیر داشته باشد باید دعایی خوانده شود. موثر ترین مهره مار، از مار های افعی کوهستان هستند. حال میخواهیم ببینیم اصلا مهره مار واقعیت دارد یا افسانه ای بیش نیست؟

حقیقت مهره مار

همه ی چیز هایی که در جهان وجود دارد دارای نیروی جاذبه و مغناطیس هستند که این انرژی ها نظم خاصی را در جهان به وجود آورده اند. همان طور که در قرآن به آن اشاره شده است، آسمان و زمین و ستارگان توسط ستون های نا مرئی به هم متصل شده اند. این ستون های نامرئی همان نیروی های جاذبه هستند که از نظر علمی ثابت شده است. مهره مار همان قطعه استخوانی است که مارها در هنگام جفت گیری از خود تولید می کنند. مهره مار یا محبت دارای دوبار مثبت و منفی می باشد، در مار های نر بار مثبت و در مار های ماده بار منفی وجود دارد و این نیروی جاذبه بین بار های مثبت و منفی موجب ادامه ی نسل آن ها می شود. این مهره ها به شکل دو لپه هستند که بعد از عملیات جفت گیری از مارها جدا می شود و بر روی زمین می افتد و اگر کسی بتواند این مهره ها را پیدا کند و 40 روز با خود داشته باشد، نیروی جاذبه و مغناطیس بدن او با مغناطیس مهره مار هماهنگ می شود و این موجب می شود به دلیل وجود مهره مار، ویژگی های برتر و قوی تری نسبت به کسانی که فاقد مهره مار هستند داشته باشد.

خاصیت مهره مار

بار های مغناطیسی موجود در مهره مارموجب آرامش فکر و ذهن می شود و استرس و خشم را کاهش می دهد. علاوه براین اعتماد به نفس فرد دارنده مهره مار را افزایش می دهد. این تاثیرات در افرادی که با فرد دارنده مهره مار ارتباط دارند نیز قابل درک است، یعنی شما اگر در اوج عصبانیت و خشم هم باشید با برقراری ارتباط با شخصی که مهره مار به همراه دارد آرام می شوید. به همین دلیل است که همه به فردی که مهره مار دارد علاقمند و می شوند و دوست دارند با او ارتباط داشته باشند.

فردی که دارای مهره مار است به خاطر داشتن خاصیت مغناطیسی در برابر بسیاری از بیماری ها محفوظ است و بسیاری از درد هایش بهبود می یابد. مهره مار علاوه بر فرد نگهدارنده بر اطرافیان او نیز تاثیرات مثبت می گذارد. جالب است بدانید مهره مار بر صورت نیز تاثیر می گذارد و موجب از بین رفتن جوش ها و لکه ها شده وصورت را شفاف می کند.

همانطور که می دانید اشعه های تلفن همراه، تلویزیون و کابل های برق اثر مخربی بر بدن می گذارد، و با همراه داشتن مهره مار از این مضرات و خطرات حفظ می شوید، این یکی دیگر از فواید مهره مار می باشد.

تشخیص مهره مار اصل

در هنگام خرید مهره مار حتما دندان های مار و نیش های آن را هم به همراه داشته باشید تا شک های احتمالی برای شما رفع شود.

یکی از راه های تشخیص مهره مار اصلی این است که اگر آن را در ظرف سرکه ی انگور خالص قرار دهید و مهره ها را بر کف صافشان قرار دهید تا حرکت کنند، اگر مهره ها اصل باشند بعد از زمان اندکی می بینید مهره ها به سمت هم حرکت می کنند و به هم می چسبند.

اگر دقت داشته باشید در زیر مهره های مار نقش های خاصی وجود دارد که زمان تشکیل آن به زمان جفت گیری بستگی دارد.

دعای مهره مار

دعای اول: زمانی که دو مهره از دو مار نر و ماده گرفته می شود بلافاصله توسط درویش خوانده می شود.

دعای دوم: مربوط به کاری است که قرار است انجام شود مثلا بخت گشایی، خوش شانسی، رزق و روزی و... که بر روی مهره خوانده می شود.

دعای سوم: دعایی که مهره مار به اسم آن شخص زده می شود که نام پدر در آن باید حتما ذکر شود.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 17 مهر 1397 | 17:11 | نویسنده : رضا راد |